Co u nas nowego?

Szanowni Rodzice,
Centrum Rozwoju Lokalnego wspólnie z psycholog Beatą Liwowską przygotowało dla Państwa filmik w ramach cyklu poradników edukacyjnych adresowanych do rodziców. Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu!
Wszystkie filmy przygotowane w ramach cyklu "CRL uczy rodziców" dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl
Data dodania: poniedziałek 19 kwiecień 2021
WIELKI PIĄTEK
Drodzy Rodzice!

Przypominamy, iż zgodnie ze statutem przedszkola w Wielki Piątek, 7 kwietnia 2023 roku

PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE.

Błogosławionych, radosnych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy

życzy Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola
Data dodania: czwartek 1 kwiecień 2021
OGŁOSZENIE O REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2023/2024

W dniach od 1 do 24 marca 2023 roku w Publicznym Przedszkolu Sióstr Zmartwychwstanek im. bł. M. Celiny Borzęckiej w Kętach, przy ul. Rajskiej 4, będzie odbywać się nabór dzieci na nowy rok szkolny.

Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola można pobrać w placówce w godz. od 6.30 do 16.30. lub tutaj:/download/Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola.pdf   Wypełnione i podpisane dokumenty należy składać w kancelarii przedszkola od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
Data dodania: piątek 26 luty 2021
Zgłoszenie dziecka - dokumenty Drodzy Rodzice!

Udostępniamy dla Was w formacjie PDF następujące formularze dokumentów w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA:

1. KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA
2. ​INFORMACJE O DZIECKU

Data dodania: piątek 28 luty 2020
Teatrzyk w przedszkolu W dniu dzisiejszym tj. 03.10.2019r. przedszkolaki uczestniczyły w teatrzyku pt. „ Do re mi …”
Główni bohaterowie teatrzyku: Bemol i Wiolinka przenieśli dzieci w świat Ekologii.
Podczas teatrzyku nasi podopieczni poznali nowe słowa oraz ich znaczenie: recykling, ekologia, segregacja …
Bohaterowie przedstawienia z odzyskanych odpadów wykonali wspaniałe instrumenty.
Koniecznie zobaczcie Państwo galerię zdjęć.

Data dodania: czwartek 3 październik 2019
Relacja zdjęciowa z wycieczki Rodzice grupy "Sprytne Wiewiórki"
przedstawiamy kilka zdjęć
z wycieczki Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu